Wraz z pierwszymi dniami wiosny wszyscy nabierają ochoty na częstsze spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Piękna pogoda i wyższa temperatura zachęcają dzieci i dorosłych do organizowania wspólnego czasu poza domem. Możliwości przybywa i to nie tylko rodzinom z dziećmi, ale także przedsiębiorcom i władzom miasta – wszystkim, którzy noszą się z zamiarem zorganizowania pikniku lub festynu. Nie ma przecież lepszego czasu na zorganizowanie imprezy plenerowej niż wiosna i lato!

Piknik to jeden z oryginalniejszych pomysłów na event, zwłaszcza, że już dawno przestał kojarzyć się z małym poczęstunkiem na kocu. Obecnie tego typu imprezy plenerowe organizowane są z myślą nawet o kilkudziesięciu rodzinach z dziećmi. Decydują się na nie przede wszystkim osoby, które w ten sposób chcą nie tylko zintegrować ze sobą wszystkich uczestników, ale także zadbać o wizerunek własny/firmy/miasta itd. Pikniki i festyny skupiają wokół siebie mnóstwo osób, co daje gospodarzom świetną okazję do promowania siebie i swojej działalności. A wszystko to poprzez dostarczanie gościom nie lada rozrywki.

Kluczem do sukcesu jest perfekcyjny plan i organizacja imprezy plenerowej, która wpisze się w oczekiwania wszystkich gości, nawet tych najbardziej wymagających. I choć może się wydawać, że nie jest to nic trudnego, tak naprawdę zorganizowanie pikniku dla tak dużej ilości osób, który dodatkowo uwzględniałby ich potrzeby, może być kłopotliwe, zwłaszcza, jeśli nie ma się doświadczenia w realizowaniu eventów takiego formatu.

W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się profesjonalna agencja eventowa, posiadająca wykwalifikowany i przede wszystkim kreatywny zespół. W Katowicach i innych miastach położonych na południu Polski, takich jak Kraków, Opole, a nawet Wrocław – działa firma starStone, specjalizująca się w organizowaniu imprez małego i wielkiego formatu. Oprócz fenomenalnej rozrywki, w porozumieniu z gospodarzem, budują świadomość danej marki, tak aby realizowany event przyniósł mu jak najwięcej korzyści. Mówiąc wprost, ma to być inwestycja, która mu się opłaci.

Imprezy plenerowe polecane są przede wszystkim firmom, samorządom, stowarzyszeniom i organizacjom pozarządowym, które oprócz tego, że chcą zorganizować danej społeczności fajny czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół, mają w tym jakiś osobisty cel, np.

  • Integrowanie grupy
  • Świętowanie ważnego wydarzenia
  • Zebranie funduszy
  • Promocja produktu/usług/marki
  • Zaprezentowanie oferty
  • Dotarcie do nowych osób

Pikniki i festyny mogą wydawać się mało wymagającymi eventami, ze względu na swoją specyfikę, czyli na fakt, że organizowane są na wolnym powietrzu i rzadko wymagają specjalnych dekoracji. Nie jest to jednak prawda. Planując imprezę plenerową, trzeba znaleźć odpowiednią lokalizację, zapewnić ciekawe atrakcje dużym i małym gościom, zadbać o odpowiednią oprawę i zabezpieczyć się przed ewentualnymi opadami deszczu i silnym wiatrem, które skutecznie mogą popsuć nawet najlepiej zrealizowany piknik rodzinny i firmowy.

Dlatego warto skorzystać z usług agencji eventowej starStone, która wie, co zrobić, aby każda impreza plenerowa była udana od początku do końca. Firma ta dysponuje nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także własnymi namiotami i meblami eventowymi oraz siecią licznych kontaktów. Dzięki temu będą mogli spełnić najróżniejsze życzenia gospodarza i jego gości, co sprawi, że każdy piknik będzie niezapomnianym wydarzeniem.

  • https://gdansk.bmw-bawariamotors.pl