W podmiocie Termy BUKOVINA z Bukowiny Tatrzańskiej możesz śmiało zdecydować się na rozmaite atrakcje. Są one tak przygotowywane, aby każda osoba znalazła coś dla siebie. Na co można liczyć w najbliższym czasie?

Warto wiedzieć, że Termy BUKOVINA to profesjonalny i bardzo doświadczony kompleks. Pozytywne opinie (na Google jest ich blisko 20 000, a średnia z ocen jest bardzo wysoka) potwierdzają, że warto wybrać się do Bukowiny Tatrzańskiej. Przede wszystkim są oferowane bardzo dobrej jakości baseny z wodą termalną (wewnętrzne i zewnętrzne, które w czasie lata są szczególnie popularne). Poza tym można skorzystać z wielu innych atrakcji. Coś dla siebie znajdą najmłodsi (chodzi między innymi o zjeżdżalnie), dorośli i seniorzy. W Termach BUKOVINA co jakiś czas są organizowane rozmaite wydarzenia. Jednym z nich jest zaś Noc Basenów. Trzeba zauważyć, że to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Cieszy się ono szczególnym zainteresowaniem. Właśnie wtedy basen o nazwie Bonior Basisty zamienia się w nowoczesny parkiet wodny! Jeśli masz zamiar poznać więcej faktów na ten temat, to warto dokładnie przeczytać ten artykuł https://www.termybukovina.pl/blog/wydarzenia-w-termach-bukovina-przeglad-najciekawszych-propozycji-dla-naszych-gosci.

Noc Basenów to wydarzenie szczególne. W jego trakcie przez cztery godziny (od 20:00 do 24:00) są puszczane hity. Co istotne, do podmiotu Termy BUKOVINA przyjeżdżają wysokiej jakości artyści. Chodzi między innymi o takie gwiazdy, jak Roksana Węgiel, Mezo, Smolasty, czy Gromee.

Noc Basenów to wydarzenie, w czasie którego można słuchać muzyki, relaksować się, a także oglądać pokazy ogni itd. Warto dodać, że takie eventy są organizowane tylko kilka razy do roku. Jeśli zatem chcesz w nich uczestniczyć, to warto na bieżąco śledzić stronę podmiotu Termy BUKOVINA. Na marginesie należy dodać, że tego typu wydarzenia są prowadzone przez charyzmatycznego Irka Jakubka. Na co jeszcze można się zdecydować? Zasadniczo Termy BUKOVINA słyną z tego, że oferują bardzo dobrej jakości zajęcia z aquaaerobiku. Są one popularne zarówno wśród kobiet, jak i facetów. To szansa na to, aby zrelaksować się w wodzie i jednocześnie zadbać o kondycję. Co ważne, takie zajęcia odbywają się codziennie. Trzy razy (o 11:00, 15:00 i 18:00). Jeśli chcesz odchudzać się skutecznie i w miłej atmosferze, to zajęcia z aquaaerobiku powinny Ci przypaść do gustu.

Podmiot Termy BUKOVINA jest bardzo uniwersalny. Jak już wiesz, oferta jest tak przygotowywana, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie może zatem zaskakiwać, że w ofercie nie brakuje czegoś dla dzieci. Do wyboru są chociażby zajęcia z nurkowania. Odbywają się one oczywiście pod skrzydłami doświadczonych ratowników. Rodzice mogą być zatem spokojni o swoje pociechy. Kiedy odbywają się te zajęcia z nurkowania? W każdą niedzielę. Od 10:00 do 12:00. Cztery razy dziennie (codziennie) są zaś organizowane seanse zapachowe. Gdzie? W saunie fińskiej. Ceremonia polega na polewaniu rozgrzanych kamieni wodą z dodatkiem eterycznych olejków. Potem saunamistrz rozprowadza zapachy dzięki ręcznikom albo wachlarzom. To znakomite połączenie aromaterapii oraz termoterapii. Na terenie podmiotu Termy BUKOVINA są także organizowane imprezy okolicznościowe.