W dzisiejszych czasach nie ma większych barier na tej płaszczyźnie. Jeśli chcesz zatem zamówić naprawdę dobrej jakości drewno konstrukcyjne KVH, to tak się właśnie może zadziać. Szybko i sprawnie. Bardzo dobrej jakości asortyment z tej serii oferuje zaś TimberTrade. Dlaczego?

Na początek kilka słów na temat tego właśnie podmiotu. W dalszej części artykułu zostanie zaś omówione drewno konstrukcyjne KVH. Warto wspomnieć, że ta firma jest z województwa pomorskiego. W końcu jej biuro znajduje się w Nowej Wsi Rzecznej, przy ulicy Leśnej 12C. TimberTrade to jeden z największych dostawców drewna importowanego na terenie całego kraju! Ta firma ma coraz więcej zadowolonych klientów. W końcu usługi są realizowane, na każdym możliwym polu, bardzo rzetelnie. Drewno jest zaś dostarczane wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Co ważne, chodzi o firmy z całego świata. W związku z tym przedstawiciele TimberTrade nie zamykają się na rozmaite kierunki… Po to, aby dostarczyć klientom rozwiązania najwyższej możliwej jakości.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się właśnie na kooperowanie z TimberTrade? Ta firma z północy kraju gwarantuje odpowiednią jakość, ale nie tylko. Poza tym asortyment jest dostarczany bardzo szybko. Dodatkowo można liczyć na atrakcyjne warunki w temacie finansowym.

Kolejna ważna informacja jest w tym momencie taka, że podmiot TimberTrade oferuje uniwersalne usługi. Na co można się zatem zdecydować? Na drewno profilowane, strugane, tarasowe itd. Zainteresowani mogą również wybrać tarcicę mokrą, czy suchą. Opcji zatem jest naprawdę mnóstwo. Co się jeszcze w tym aspekcie liczy? To, że TimberTrade wykonuje zamówienia nawet relatywnie małych partii towaru. Jeśli zatem nie chcesz „zamrażać gotówki”, to nie musisz. Możesz bowiem zdecydować się tylko na takie zamówienia, które są Ci w danej chwili potrzebne. Czas dowiedzieć się czegoś więcej na temat drewna konstrukcyjnego KVH. Czym się ono cechuje? Drewno konstrukcyjne KVH (KonstruktionsVollHolz) to drewno czterostronnie strugane, suszone komorowo (do wilgotności 15%). Co jeszcze ma znaczenie? Ten asortyment jest sortowany wytrzymałościowo do klasy C24. Tego zagadnienia nie można zaś bagatelizować. Ten parametr jest bowiem bardzo dobrym rozwiązaniem pod kątem stosunku ceny do samej jakości.

Zainteresowani mogą śmiało zdecydować się na rozmaite warianty. Pod kątem takich parametrów, jak grubość, szerokość i długość. Klasa jest zaś zawsze taka sama. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Drewno KVH łączy się na długości. W tym celu stosuje się bardzo wytrzymały sposób (chodzi o mikrowczepy). W efekcie lite belki konstrukcyjne mogą być połączone w elementy o długości do 13 metrów. Są one zaś certyfikowane do klasy wytrzymałości C24. Co ciekawe, to drewno KVH jest nierzadko stosowane przez producentów domów szkieletowych. Można bowiem liczyć na łatwiejszą optymalizację materiału z długości, jeżeli sprawa dotyczy powstającego odpadu. Ten materiał jest między innymi mało podatny na skręcenia itd. Ogólnie dużo innych faktów na ten właśnie konkretny temat znajduje się zaś między innymi na stronie internetowej https://timbertrade.pl/oferta/drewno-konstrukcyjne-kvh.